Menu Zamknij

COVID-19

Oferujemy testy molekularno-genetyczne na obecność SARS-CoV-2 metodą Real-time PCR.

Meditest jest wpisany na listę laboratoriów COVID-19 Ministerstwa Zdrowia od 15.04.2020 r.

Analizy prowadzone są w naszym laboratorium klasy Biosafety Level 2 spełniającym wymogi zachowania środków hermetyczności grupy 2 zagrożenia (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 22 kwietnia 2005 roku w sprawie szkodliwych czynników biologicznych dla zdrowia w środowisku pracy oraz ochrony zdrowia pracowników zawodowo narażonych na te czynniki).

Diagnostykę SARS-CoV-2 wykonujemy z użyciem certyfikowanych testów CE-IVD uznanych producentów europejskich. Rutynowy czas analizy od momentu otrzymania próbki to około 3-5 godzin. Możliwość wykonywania badań w trybie wysokiego priorytetu (CITO). Klientom gwarantujemy natychmiastowy dostęp internetowy do podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym raportów z badań.Formularz skierowania na test SARS-CoV-2 (metodą Real-time PCR):    pobierz PDF
Instrukcja pobrania wymazu na badanie w kierunku SARS-CoV-2 (RT-PCR) pobierz PDF

W celu uzyskania informacji na temat wykonywania testów na obecność SARS-CoV-2
prosimy o kontakt z NZOZ Meditest lub bezpośrednio pod nr tel. +48602646942.


Zapraszamy do współpracy szpitale, poradnie ambulatoryjne, indywidualne praktyki lekarskie, DPS-y, klientów instytucjonalnych i indywidualnych.


W celu uzyskania oferty cenowej na świadczone przez nas usługi prosimy o wypełnienie FORMULARZA. Nasz konsultant handlowy skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu przedstawienia szczegółowych warunków oferty.

Translate »